Ortognatinis gydymas yra ilgas ir trunka apie 2 metus. Gydymas yra labai kryptingas ir specifinis, susidedantis iš vienas po kito sekančių susijusių etapų. Kartą pradėjus gydymą, atgal jo pasukti gali nebepavykti, todėl pageidautina, kad pradėjus gydymą, jis būtų tęsiamas iki galo. Pacientas, ryžęsis ortognatiniam gydymui, turi suprasti jo sudėtingumą ir suvokti jo trukmę. Visuomet prireikia didelio paciento užsispyrimo ir gydytojo kantrumo, tačiau visas kliūtis padeda įveikti galutinis tikslas – taisyklingas sukandimas ir harmoningas veidas.

Gydymo eiga

Po keleto konsultacijų sudaromas gydymo planas. Šiuo gydymo planu vadovaujasi visa gydytojų komanda, todėl gydymas atliekamas labai kryptingai. Pradėjus gydymą, jį pakreipti atgal arba nutraukti gali būti neįmanoma, todėl paciento apsisprendimas operaciniam gydymui turi būti galutinis.  

Gydymo pradžioje sugydomi dantys ir pašalinami gydymui netinkami dantys, taip pat protiniai dantys. Tuomet pradedamas ortodontinis gydymas, kuris trunka 1,5 - 2 metus. Šio etapo antroje pusėje atliekama vieno arba abiejų žandikaulių operacija ir po pusės metų pabaigiamas ortodontinis gydymas.

Nuėmus breketus, jei reikia, gydomi dantys, trūkstamų dantų vietoje atliekama dantų implantacija ir protezavimas. Tuomet pacientai gali džiaugtis taisyklinga šypsena ir naujais harmoningais veido bruožais.

 
 
Rašykite mums: info@orthognatic.lt
 
2007 © Ortognatinė chirurgija