Ortognatinis gydymas yra labai įvairus ir jo kainą apibendrinti sunku, nes kiekvienam pacientui yra sudaromas individualus gydymo planas. Gydymas susideda iš trijų pagrindinių etapų:

1. Ortodontinis gydymas

Trukmė: 1.5-2 metai
Orientacinė kaina: apie 4000-8000 Lt.
Ar galimas finansavimas? Ortodontinio gydymo ligonių kasos neapmoka. Gydymas gali būti iš dalies apmokamas tik vaikams iki 18 metų, besigydantiems valstybinėse įstaigose.


2. Priešoperacinis paruošimas ir planavimas

Kas įtraukta: veido kompiuterinis planavimas, sąkandžio ir veido planavimas ir simuliavimas, pagalbinių priemonių ir instrumentų gamyba, laboratorijų išlaidos ir išlaidos skaitmeninėms technologijoms.
Orientacinė kaina: šio etapo kaina priklauso nuo sąkandžio anomalijos sunkumo, todėl ji gali būti apskaičiuota tik po pirminės konsultacijos.
Ar galimas finansavimas? Planavimo ir paruošimo išlaidų ligonių kasos neapmoka. Pacientams, turintiems medicininį draudimą, dalį išlaidų neretai sutinka apmokėti draudimo kompanijos.


3. Ortognatinė žandikaulių operacija


Orientacinė kaina: šio etapo kaina yra aktuali tuo atveju, jeigu operacija atliekama privačioje įstaigoje. Tokiu atveju kaina gali svyruoti nuo nuo 500 iki 3500 Lt.
Ar galimas finansavimas? Visų stacionare atliktų tyrimų kainą, operacijos ir medikamentinio gydymo išlaidas apmoka ligonių kasos, jei operacija atliekama valstybinėje įstaigoje, o pacientas yra socialiai draustas Lietuvos pilietis. Atliekant operaciją privačioje įstaigoje dalį ar visas gydymo išlaidas esant medicininiam draudimui gali padengti draudimo kompanijos.

 
 
Rašykite mums: info@orthognatic.lt
 
2007 © Ortognatinė chirurgija